Nora Lighting NRLM-16ST3835GMWLE4/96 16" RLM 96" Stem Mounted LED Shade, Lumens 3800 lm, Color Temperature 3500K, Voltage 120V-277V, Dimming 0-10V/Triac/ELV, Gun Metal/White Finish